5 miast w 5 dni? Bo w Krakowie FERIE na warsztacie.

Warsztat Spotkanie z książką

Warsztaty to wolna przestrzeń eksperymentów, gdzie można coś zmajstrować, umazać się farbą, zanurzyć palce w miękkiej glinie i wyzwolić twórcze myślenie. A ferie na warszacie to coś, co dzieciaki kochają najbardziej. W tym roku można je zorganizować w kilka chwil, po prostu kupując bilet na Labs in Town.pl. A jakie mamy pomysły?

W zakątku ulicy Brackiej w Krakowie znajduje się pewna pracownia. Okazuje się, że pracujący w niej artyści sprytnie wymyślili, że w ferie, w ciągu 5 spotkań zabiorą dzieci w wielką podróż do Rzymu, Wenecji, Paryża i Wiednia śladami wielkich malarzy. Jak to dawni, zwariowani artyści, dzieciaki przemierzać będą miasta w poszukiwaniu najpiękniejszego nieba, cudnych uliczek i tajemniczych zakątków. A wszystko to w wyobraźni, z pędzlem w dłoni, i na warsztacie.

Dzieciaki na warsztacie

Dzieciaki na warsztacie

Dla małych majsterkowiczów, konstruktorów i programistek też szykuje się niezła zabawa. Półkolonie z robotami! Projektowanie własnych robotów, kilka poziomów zaawansowania do wyboru, kilka lokalizacji, dwa terminy (16 lub 23 luty), dobra kadra, ciepłe posiłki… A potem? Każda mama będzie już wiedziała doskonale, czym jest pneumatyka lub serwomechanizm lego technic, bo maluchy objaśnią to ze szczegółami.

Robotyka na ferie

Robotyka na ferie

Wszystkie te przygody dzieją się w ferie w różnych miejscach w Krakowie (a warsztaty z robotyki są też dodatkowo w Wieliczce), ale każdą z nich rodzice mogą zorganizować dzieciakom zaledwie w kilka chwil poprzez portal Labs in Town.pl, na którym nie tylko dowiedzą się o miejscu, przebiegu warsztatów i prowadzących więcej, ale i zwyczajnie zdobędą bilet do feryjnej przygody.

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Ferie mogą być magicznym czasem pełnej przygód podróży do krainy wyobraźni, w której… zebry wcale nie muszą być w paski! Na warsztatach plastycznych dla maluszków panuje artystyczny harmider, wyzwalają się talenty, a twórcze myślenie nie zna żadnych granic. Takie są niedzielne, południowe spotkania z książką, z jej bohaterami, z własną wyobraźnią i całą twórczą grupą dzieciaków w wieku od 3 do 9 lat. Co tydzień inna bajka inpiruje małych uczestników, którzy uczą się poszanowania dla różnorodności, wspólnego działania, technik plastycznych.  Bilety na każdy z tych warsztatów są na labsintown.pl 

Warsztat Spotkanie z książką

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *