Romantycznie, ponętnie i uwodzicielsko czyli Walentynki na 5 sposobów

Walentynki 3

Chcecie zaskoczyć ukochanych w Walentynki, a znów na myśl nasuwa Wam się jedynie kolacja przy świecach, na której byliście już tysiąc razy? Z pomocą przychodzą nowe trendy walentynkowe czyli jak w 2016 spędzić Walentynki w niestandardowy sposób!

Zgodnie z duchem popularnej na całym świecie idei „Zrób to sam”, w tym roku w Krakowie proponujemy wam Walentynki w stylu „Zróbmy to razem”. Zakochani razem z partnerem, single razem z coachem czy każdy indywidualnie i wszyscy razem z pasją, którą właśnie odkrywacie. Krakowscy warsztatowcy mają do zaproponowania kilka iście miłosnych alternatyw do standardowego spędzenia walentynkowych chwil w domowych pieleszach. Od zmysłowych masaży, przez obłędne gotowanie, aż do zabawy w projektanta i zgłębienia tajników portali randkowych. Zapraszamy do wspólnej przygody. Zróbmy to razem!

Zaczarujmy ROZUM

Wawelowe niestandardowo proponuje Walentynki osobom poszukującym swojej drugiej połówki. Na warsztatach odczarujecie wasze myślenie o portalach randkowych. Podobno portale randkowe są jak siłownia: Nie wystarczy kupić karnetu. Trzeba jeszcze przychodzić i działać. Więc drogie panny i drodzy kawalerowie zapraszamy do zgłębiania tajników portali randkowych. Zacznijcie waszą grę w uwodzenie.

Więcej o warsztacie TUTAJ.

13-14.02.2016, Kraków

Grapistography

Poznajmy nowe SMAKI

Czy chwasty mogą być sexy? Czy chodzenie po własnym ogrodzie i lokalnej łące kojarzy Ci się z romantycznymi spacerami z zachodzącym słońcem w tle. O przyjemności jedzenia przy gotowaniu i biesiadowaniu w gronie, które przyprawi o żywsze bicie Twojego serca, opowiadać będzie liderka Chwastożerców, Anna Rudnicka w ramach afrodyzjakowej edycji kultowego już festiwalu NAJEDZENI FEST.

Więcej o warsztacie TUTAJ.

14.02.2016, START: 14:00, Hotel Forum

Zrzut ekranu 2016-02-2 o 19.30.12

Fot. Michał Ramus

Zanurzmy się w ZMYSŁACH

Skoro walentynki wypadają w tym roku wyjątkowo w niedzielę (kolejna taka okazja dopiero za pięć lat), ruszmy w miłosną podróż razem z BAJLĄ, która zaprasza na relaksujący wieczór w podkrakowskim Młynie Zabierzów. Odrestaurowany młyn, hamaki, relaksująca muzyka i odpoczynek dla umysłu. Od stresu, od codziennego zgiełku i pośpiechu. Może uda Wam się, zachować w sobie to poczucie rozluźnienia do kolejnych Walentynek?

Więcej o warsztacie TUTAJ.

14.02.2016, START: 17:00, Młyn Zabierzów

wal

Pokochajmy DOTYK

Niektórzy mówią „przez żołądek do serca”. Może w tym roku do serca dotrzecie przy pomocy dotyku? Ćwiczenia w parach, w nastrojowym blasku świec pozwolą zdobyć umiejętności, które z pewnością przydadzą się w czasie romantycznych wieczorów. Z warsztatów masażu organizowanych przez fizjoterapeutów z HOLISTYCZNIE wyjdziecie z cudownym uczuciem rozluźnienia i relaksu oraz z przekonaniem, że zadbaliście o zdrowie i dobre samopoczucie ukochanej lub ukochanego.

Więcej o warsztacie TUTAJ.

14.02.2016, START: 11:30 oraz 16:00, Kraków

masaż
Zróbmy sobie jasia 

Wspólny projekt brzmi intrygująco? Jeśli tak, walentynkowe przed i popołudnie polecamy spędzić na inspirującym warsztacie sitodruku.  Poznacie tajniki tej sekretnej pracy, ale przede wszystkim staniecie przed zadaniem zaprojektowania grafiki na własnych – no właśnie – poduszkach, koszulkach czy plecakach. Sky is the limit. Podejmiecie wyzwanie nadrukowania własnych projektów, a na warsztacie, mnogość wzorów i soczystych barw jeszcze bardziej rozbudzi wasze designerskie zmysły!

Więcej o warsztacie TUTAJ.

LITsitodruk

Wszystkie powyższe wydarzenia odbywają się w różnych, jak zwykle romantycznych i nietuzinkowych, miejscach Krakowa i okolic.

Żeby dowiedzieć się szczegółów i zapisać się na warsztat (tym razem w kilka chwil kupując bilet wstępu), zajrzyjcie do zakładki „WALENTYNKI” na Labs in Town.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *