Akademia Alternatywnej Architektury Krajobrazu

AAAK to cykl spotkań warsztatowych dla wszystkich zainteresowanych różnymi formami projektowania przestrzeni. Każde spotkanie to małe laboratorium, na którym uczestnicy eksperymentować i pracować będą z innym materiałem. Pierwszym tematem są ROŚLINY, kolejnym GLINA, a następnie SZKŁO, TKANINA, DREWNO i WIKLINA.

Warsztaty są po to,  by pracować z materiałem, poczuć go i oswoić, poznać. A w końcu odkryć, że może on znakomicie odzwierciedlić projekty, które powstały w naszej wyobraźni.

Warsztaty to realizowanie wyobrażeń za pomocą pracy rąk!

 

Warsztaty botaniczne

Pracownia k. ma tyle pomysłów na świetne projekty dla dzieci i nie tylko, które można zrealizować przy pomocy prostych narzędzi i materiałów. Inspiruje. Po warsztatach z budowania tipi od razu chcieliśmy powtórzyć to w domu. Okazało się, że z patyka i sznurka naprawdę można budować i że to wielka frajda znowu poczuć się jak dziecko.

Wiklina inspiruje do tworzenia

Wiklina inspiruje do tworzenia

Konkrety, terminy itp.:

13 grudnia zapraszamy na warsztat Ceramiczne Instrumenty do Ogrodu. Własnoręcznie wykonacie gliniane instrumenty, które będzie można umieścić w ogrodzie. Myśleliście o połączeniu dźwięku z krajobrazem?

Jeśli chodzi o recykling, to pomysły na warsztaty są w zasadzie nieskończone…

Recykling na warsztacie

Recykling na warsztacie

No a to tylko początek. Labsterów zapraszamy do śledzenia wpisów o kolejnych LABach!

Wszystkie zamieszczone tu zdjęcia i grafika pochodzą ze strony: pracowniakplus.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *