DRWALOseksualni aż wióry lecą!

siekiera pint1

Drwaloseksualni aż wióry lecą!

Coraz więcej DRWALI na ulicach. Ze swoimi brodami i swetrami  (i siekierami?) wyszli naprzeciw wymuskanym chudziakom i barwnym hipsterom. Ponieważ z miasta do lasu daleko, najlepszym miejscem dla DRWALA MIEJSKIEGO jest WARSZTAT, gdzie może on swobodnie PIŁOWAĆ, HEBLOWAĆ I RŻNĄĆ!

 

Warsztaty są sexy

Podobno drwal to wreszcie tak zwany „PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA”, a broda jest znakiem jego silnego charakteru. MĘSKA SIŁA zdecydowanie objawia się w czasie pracy W WARSZTACIE, gdzie spod umięśnionych dłoni„drwali” wychodzą rękoDZIELNE CUDA, a w brodę ZALOTNIE wplątują się wióry. SEKSOWNI drwale stają się OBIEKTEM WESTCHNIEŃ kobiet, które wiedzą, że drwal potrafi zrobić dla nich wszystko… WŁASNYMI RĘKAMI.

Tropiąc ŹRÓDEŁ nowego trendu natrafiamy na blogera Kamila, który przedstawia drwalowe stylizacje na swoim blogu „Ekskluzywny menel”. Zauważamy, że znaczny udział w kreowaniu postaci drwala ma też pewien krakowski salon barberski , do którego BRODACZE (i nie tylko) stoją cierpliwie w kolejkach. Oryginalnie postać drwala w czerwonej kraciastej koszuli wywodzi się z kultury amerykańskiej, a w wielu stanach odbywają się słynne zawody dla drwali, którzy OSTRO rywalizują w CIOSANIU, PIŁOWANIU I CIĘCIU.

No to, Panowie! SIEKIERY W DŁOŃ!

drwal2

 … I NA WARSZTAT!

W warsztacie

W warsztacie

Źródło zdjęć: pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *