Labs in Town czyli Warsztaty w mieście

502_min

LABS IN TOWN stworzyliśmy z potrzeby. Brakowało nam plaftormy, która skupiałaby w jednym miejscu warsztaty, kursy czy szkolenia organizowane w konkretnym mieście. Jednym słowem wydarzenia, w których chce się brać udział, które inspirują i rozwijają. Męczyły nas długotrwałe poszukiwania odpowiedniego warsztatu, potem dopasowania do niego dnia czy godziny.

Chcieliśmy dostać wszystko w jednym miejscu czyli  informacje o wydarzeniu, organizatorze i cenie oraz możliwość bezpiecznego zakupu. Wymyśliliśmy więc na LABS IN TOWN proste narzędzie, które podpowiada: Co ciekawego mogę zrobić dzisiaj z wolnym czasem w Krakowie? Czego mogę się nauczyć w poniedziałek po pracy w Wałbrzychu?


LABS IN TOWN

Co ciekawego można zrobić z wolnym czasem w polskich miastach? Stworzyć własne czekoladowe przysmaki w prezencie na Dzień Matki, nauczyć się tapicerować meble po dziadkach, zbudować łódź, upcyclingować zużytą oponę czy przyrządzić wegański koktajl z dzikich roślin zdobytych w miejskich kniejach?

Zbieramy w jedno miejsce odpowiedzi na pytania: gdzie, co i kiedy.

LABS IN TOWN

Labs In Town buduje wokół portalu społeczność Labsterów, osób aktywnych, które nawzajem inspirują się do działania, a na warsztat biorą swój wolny czas. Paleta możliwości jest ogromna: od warsztatów stolarki i szycia, przez warsztaty filmowe po kulinarne odkrycia. Stworzyliśmy platformę, która zachęca do wyjścia z domu, poznania podobnych nam pasjonatów i zarażenia się entuzjazmem prowadzących. To wraz z nimi tworzymy przestrzeń spotkań pełną pozytywnej energii i inspiracji, wymiany doświadczeń i działania, w której na naukę i zabawę nigdy nie jest za późno.

litSPRZEDAZY

Labs In Town to pierwsza i jedyna w Polsce tematyczna platforma sprzedaży typu marketplace dedykowana warsztatom, kursom i szkoleniom.

Dla organizatorów warsztatów to intuicyjny w obsłudze serwis do rejestracji uczestników oraz doskonałe narzędzie do sprzedaży biletów na warsztaty, targi, zajęcia kreatywne i rozwojowe.

Dla uczestników warsztatów to proste narzędzie do zakupu lub rezerwacji biletu na warsztat/szkolenie/kurs/etc. LIT został tak zaprojektowany, aby korzystanie z niego było tak samo proste na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Chcemy, aby Labs in Town było dla nas miejscem, które zaraża kreatywnością i inspiruje.

Twórzcie go z nami!

banerLITmały

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *